BHJ BALTIC, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
BHJ BALTIC, UAB

BHJ BALTIC, UAB

Без домашни миленици, Земјоделство, прехранбени производи, Испитување на дивиот свет, Месо компании, Објекти +8

Vytauto Didžiojo g. 120
LT-56111, Kaišiadorys, Литванија
+370 37302 069
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 211514930
Код ддв: 115149314
Сс осигурител код: 453108
Линк до визит-карта

Време

I-V 8:00-17:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Виртуелна визит. Визит-карта BHJ BALTIC, UAB Визит-карта